Sürdürülebilir Üretim

FABRİKA

FABRİKAMIZ
Yüksek Verimlilik ile
Sürdürülebilir Üretim!

İzmir, Türkiye, GELOTEX'İn üretim lokasyonuna ev sahipliği yapmaktadır. Şirketimiz burada yüksek kaliteli erkek giyim ürünleri üretmektedir. Dijital otomatizasyon sistemlerimizle (Gerber Cutter veya StyleCad) her tür kalıp dosyalarını değerlendirebilir, değiştirebilir veya sıfırdan oluşturabiliriz.
İşletmemizde yaklaşık 15.000 m²'lik bir alanda takım elbise, ceket, yelek, mont üretimi yapılmakta ve İzmir'de 200'e yakın çalışan istihdam edilmektedir. Bununla birlikte, fabrikada dijital ağa bağlı makinelerin sürekli veri analizi takibi ve süreç yönetimleriyle üretim kalitesi denetlenir. Ürünler planlamadan lojistiğe kadar sürekli verimli bir şekilde üretilir.

Fabrikada sistem ne kadar denetlenirse avantajlar da o kadar büyük olur. Ürünlerin kalitesi artarken maliyetler düşer ve üretim daha güvenli hale gelir. Üretim süreçlerinin karmaşıklığı düşer ve sürdürülebilirlik gelişir.
Makine parkurumuzda toplam 200 adet normal dikiş makinesi, 35 adet özel makine ve 55 adet pres & ütü ekipmanı bulunmaktadır.

0
fabrika alanı
0+
çalışan
0+
makine ekipman

Üretim Süreçlerimiz

GELOTEX
SATIŞ / PLANLAMA

Müşterilerimizle yapılan her türlü iş ve üretim anlaşması güven esasına dayanır. Bu temele dayanarak üretim anlaşması yapılan işler planlama birimimiz tarafından teslim alınır. Üretim süreci tasnif edilerek kartela, materyal temini, üretim süreci, termin tarihi gibi faktörler raporlanır. Raporlanan siparişler üretime alınır.
SİPARİŞ / SÖZLEŞMELER
PLANLAMA
MATERYALLER
KUMAŞLAR
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right

GELOTEX
DAHİLDE KESİM

Fabrikamızda dikime alınan bütün ürünler kalıp ve ön kontrolleri tamamlandıktan sonra kesime alınır. Kesimhanemizde son teknoloji dijital kalıp ve kesim yapılır. 2 Ayrı ünitede GERBER Terknolojisi ile ayrı ayrı kesim yapabiliyoruz. Kesilen ürünler yine aynı hassasiyetle numaralanır, tasnif edilir ve ilgili dikim bantlarına gönderilir.
GERBER KESİM
TELA YAPIŞTIRMA
HIZAR KESİM / METO
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right

GELOTEX
DAHİLDE DİKİM

Her parçası özenle kesilen ürünler ilgili dikim bantlarında her biri alanında uzman usta ve personel tarafından özenle birleştirilir ve dikilir. Tüm bu uygulamalar sırasında usta eller kadar kullandiğımız son teknolojiye sahip makineler de önemli bir rol oynar. Üretim kalitesinde devamlılık ve özen esastır.
FİLETO OTOMAT
KANTE
KAPLUMBAĞA PRES
KIL TELA BİYE OTOMAT
PETO OTOMAT
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right

GELOTEX
DAHİLDE FİNİŞ

Kesim ve dikim işlemleri tamamlanan ürünler, ütü, düğme ve ilik işlemleri için son aşamaya gelirler. Burada ürünler son kontrollerden sonra nihai hallerini alır ve kalite onayı ile sevkiyata hazırlanır.
DÜĞME OTOMATI
KOL OKŞAMA
YAKA YUVARLAMA
İLİK OTOMATI
ÜTÜ

GELOTEX
KALİTE KONTROL

Fabrikamızda dikimi yapılan ürünler, üretim süreçlerinin her aşamasında çeşitli kontrollerden geçer. Teknik ve ölçüme dayanan kalite kontrollerinin dışında seçkin kalite kontrol uzmanlarımız tarafından son kontrolleri manuel yapılarak depoya sevkedilir.
KALİTE KONTROL
GELOTEX KALİTESİ
chevron-left
chevron-right

GELOTEX
depo sevkiyat

Dijital iklim ve hijyen kontrollü depolarımızda sevkiyat öncesi barkod otomasyonlu 60.000'den fazla hazır ürünü stoklayabiliyoruz.
Uluslararası güvenilirliğe sahip taşıma firmaları veya müşterilerimizle yaptığımız özel anlaşmalara bağlı olarak teslimatları merkez depomuzdan yine uluslararası normlara uygun olarak dünyanın tüm noktalarına gönderiyoruz.
DEPO
SEVKİYAT
chevron-left
chevron-right
Copyright © 2023 All Rights Reserved
apartmentcogusersphonemagnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram